Son Yorumlar

  Lego’nun Keşfe Değer Oyuncakları

  Lego dünyasına hoş geldiniz. Yıllardır çocukların dünyalarını renklendiren, onlara zihin gelişimlerinin güçlenmesi için yardım eden ve bir yandan da eğlenceyi hiç eksik etmeyen Lego, şimdi bin bir çeşidiyle herkese merhaba diyor. Muhteşem çeşitleriyle şaşırtıcı bir şekilde büyümeyi başaran Lego, aklınıza geleni bırakın gelmeyen karakter ve şekillerin de oyuncağını çocuklar için tasarladı. Başınızı döndürecek kadar eğlence vaat eden Lego, belki de yalnızca çocukları değil sizi de kendi bünyesinde bağrına basmaya hazırlanıyor diyebiliriz.

  lego

  Lego Oyuncakları


  Lego Disney Princess

  Lego Disney Princess

  Lego Oyuncaklarını araştırırken çocuğunuzun başka hangi oyuncaklardan ve karakterlerden de hoşlandığını belirleyin. Örneğin bir kızınız varsa ve Disney Princess hayranıysa ona hediye edebileceğini en güzel oyuncaklardan biri Lego Duplo Disney Princess olabilir. Disney Princess serisinin içinde dünyaca ünlü ve masallara konu olan gelmiş geçmiş en sevilen prensesler olan Pamuk Prenses, Cinderella ve Uyuyan Güzel karakterlerini bulabilirsiniz. Ayrıca yine kızların çok beğenecekleri Lego Friends de farklı birçok karakteri barındıran sürprizleriyle minikleri arkadaş olmaya davet ediyor. Bu seride Mia, Olivia, Andrea, Marie, Stephanie, Nicole, Emma ve Sarah günlük yaşamlarıyla gerçek bir yaşam şehri kurmaları için minik elleri bekliyor.

  Lego City

  Lego City

  Lego dünyasında en minik ellerin de yeri geniş geniş var. Ufaklıkların küçük ellerine ve yaşlarına göre diğer Legolara göre biraz daha büyük boyutlu olarak tasarlanmış Lego Duplo serisinde hayvan figürleri ağılırlıklı olarak düşünülmüş. Miniklerin sevdikleri diğer polis ve itfaiye gibi meslekler de şirin bir şekilde tasarlanıp ufaklıklarla buluşturulmayı unutulmamış. Ayrıca yine küçük çocuklar için tasarlanan diğer seri de Lego Duplo & More Duplo. Bu serinin setlerinde de çocuğunuzun dünyasını renklendirecek birçok parça bulabilirsiniz.

  Çocukların çizgi film hayranlıklarını göz önüne alan Lego tasarımcıları bu kategoride de birçok

  Lego Star Wars

  Lego Star Wars

  oyuncak üretmiş durumda. Sarı Sünger Lego Suponge Bob, Lego Disney Cars ve Lego Disney Cars 2 ve Lego Star Wars bunlardan yalnızca birkaçı. Araba, traktör, iş makinası meraklıları için birleştirilmeyi bekleyen bir başka seri de çok tercih edilen gruptan olan Lego Creator. Bu tarz Lego oyuncaklarına benzer diğer bir seri Lego Tecnic. Bu seride yalnızca küçüklerin değil, büyüklerin de keyif alabileceği birçok model bulabilirsiniz.

  Şehir macerası yaşamayı, harika hikayeler kurup hem birleştirmeyi hem de muhteşem zekalarıyla birleştirdikleri oyuncaklarla oynamayı seven minik dahiler için tasarlanmış olan Lego Cirty en çok aranan Lego oyuncaklarında. Bir koleksiyon haline getirildiğinde oynamaya doyulamayacak olan Lego City de bir yaşam alanında olması gereken her şey var. İtfaiye ambulans, helikopter, uçak ve daha aklınıza gelmeyecek tüm araçları bu serilerdeki setlerde bulabilirsiniz. Tabi tercih yapmakta zorlanmazsanız.

   

  Lego Ninjago

  Lego Ninjago

  Lego’nun sınır tanımayan çeşitleri elbette bunlarla da kalmıyor. Lego sever meraklıların keşfedecekleri Lego Bricks & More Cerator, Lego Super Heroes, Lego Hero Factory, Lego Ninjago, Ninjago Play Themes, Ninjago Spinners ve Lego Chima’da becerikli ellerle buluşmak için sabırsızlanıyor.

  Lego’nun sınır tanımayan çeşitleri elbette bunlarla da kalmıyor. Lego sever meraklıların keşfedecekleri Lego Bricks & More Cerator, Lego Super Heroes, Lego Hero Factory, Lego Ninjago, Ninjago Play Themes, Ninjago Spinners ve Lego Chima’da becerikli ellerle buluşmak için sabırsızlanıyor.

  Legoları keşfedin. Onlar, çocuklarınızın gelişim ve eğlence dünyasında gerçekten keşfe ve sahip olmaya değer oyuncaklar. tüm bu değerli Lego oyuncaklarını www.onlineoyuncak.com mağazamızdan bulabilirsiniz.

  Oyuncağı Satın Al